Super Movement: Doskonała Replika Zegarka Breguet Classique Series 5177

Breguet, jedna z najstarszych marek zegarków, jest znaną na całym świecie marką zegarmistrzowską od momentu jej założenia w 1775 r. Jako wynalazca tourbillon znany jest również jako „ojciec nowoczesnego zegarmistrzostwa”. Replika zegarka Breguet Classique seria 5177 to ultra cienki zegarek luksusowych replik zegarków. Dzisiaj będziemy oceniać ten zegarek Breguet Classique repliki.

Jako całość, ta replika zegarka Breguet Classique 5177 doskonale przywraca oryginał. Zegarek repliki Breguet ma tarczę o średnicy 38 mm i grubości 8 mm. Radian i skala tarczy doskonale interpretują oryginalne detale i urok, utrudniając rozróżnienie między prawdą a fałszem. Zastosowano szklane lustro z podwójnym łukiem szafirowym. Lustro jest pokryte powłoką przeciwodblaskową, która jest przezroczysta i jasna. Przezroczystość i odbicie lustra są takie same jak w oryginale.

Zegarek repliki Breguet to biała emaliowana tarcza. Podobnie jak oryginał, nie ma żadnej różnicy kolorów. Rozmiar i kształt logo na dysku są w zasadzie takie same jak w oryginale. Rozmiar i skala pola kalendarza o godzinie trzeciej są również dobrze kontrolowane. Tarcza przyjmuje emaliowaną czcionkę i niebiesko-stalowe wskazówki. Kolor i wykonanie są zgodne z oryginałem.

Ten replikowany zegarek Breguet ma dolną konstrukcję, a wewnętrzna osłona jest wyposażona w wodoodporny pierścień jak oryginał. Dolna pokrywa wykorzystuje również to samo szkło szafirowe co oryginał, lustro jest bardzo przezroczyste, a ruch jest wyraźny na pierwszy rzut oka. Wycięcie w koronie dolnej pokrywy jest gładkie i gładkie i pasuje do oryginału. Dolna pokrywa ma logo z metalu szlachetnego, które jest mocowane przez obrót i jest bardziej wodoodporne.

Kluczowym ulepszeniem tego zegarka repliki Breguet jest ruch. Mechaniczny mechanizm Cal.777 został doposażony w importowany w Japonii ruch 9015, który sprawia, że ​​ruch jest cieńszy, sklejka bardziej realistyczna, fazowanie detali bardziej teksturowane, a także poprawia się stabilność ruchu. Średnica ruchu jest powiększona, aby uzyskać taki sam efekt uboczny jak oryginał. Efekt estetyczny to więcej niż jeden stopień. Patrząc z tyłu, atmosfera jest niezwykła i piękna. Najważniejsze jest to, że może pasować do oryginału. Popraw koordynację każdej jednostki ruchu i zmniejsz hałas automatycznego rotora, dzięki czemu cały ruch będzie precyzyjny, delikatny i wydajny. Przybliż zegarek do oryginału.

Zegarek repliki Breguet Classique 5177 wykorzystuje prostą i wyraźną tarczę z trzema wskazówkami. Prosta konstrukcja, elegancka i prosta atmosfera sprawiają, że idealnie nadaje się do noszenia na co dzień. Staramy się jak najbardziej przywrócić autentyczny smak. Chociaż wciąż jest miejsce na ulepszenia w porównaniu z drogimi autentycznymi produktami, szczegóły naszego repliki zegarka AAA są jeszcze bardziej dopracowane. Znajomi, którzy lubią ten zegarek, są dobrym wyborem.