Spis Najgorętszych Zegarków Replika Rolex

Jeśli chodzi o zegarki, jedną z marek, o których muszę wspomnieć, jest Rolex. Zwykli ludzie rozumieją Rolexa jeszcze w latach 80. i 90. XX wieku. Ma to coś wspólnego z tym, że replika Rolex rzadko dzieli się historią swojej marki. Rolex nie jest tym, o czym myślimy. Ma swoje pozycjonowanie marki i strategię rynkową. Stawia na precyzję i trwałość jako główny cel i nie produkuje skomplikowanych modeli mechanicznych. Prosta funkcja pomiaru czasu jest najbardziej złożonym stylem w rodzinie. Prosty i elegancki wygląd, klasyczny wzór ostrygi i doskonała wydajność ruchu stworzyły wiele tradycyjnych technik. Jakie są obecnie najpopularniejsze zegarki Rolex?

1. Zegarek Rolex Submariner 116610LV z zielonym dyskiem

Zegarek Rolex Submariner 116610LV z zieloną tarczą jest powszechnie znany jako zegarek „Green Water Ghost” w sercach fanów zegarków. Klasyczny design Oyster to stal nierdzewna 904, odporna na korozję i zużycie. Tarcza o średnicy 40 mm jest wyposażona w tradycyjny zegarek automatyczny. 3135 ruch mechaniczny, doskonała wydajność, potrójna obudowa, dzięki czemu nie może w ogóle odczuwać stymulacji świata zewnętrznego, a jakość jest wykorzystywana. Od momentu premiery w 2010 roku bez wątpienia stał się jednym z najpopularniejszych zegarków replika Rolex; w krajowym zakupie tego zielonego ducha wody sklepowi jest trudniej kupić bez wątpienia żaden towar, a część sklepu nie przyjmuje zamówień na zielonego ducha wody, który pokazuje również gorący stopień zielonego ducha wody.

2. Kosmiczny chronograf Rolex 116500LN Gangdi

W 2016 roku firma Rolex zaprezentowała na wystawie w Bazylei ten ceramiczny pierścionek 116500LN Gangdi. Sądząc po obecnym rynku, kupno Gangdi wymaga więcej pracy. Pierścień ceramiczny można uznać za znaczący wynalazek technologiczny firmy Rolex w tym stuleciu. Ceramika spiekana środkami technicznymi jest bardziej odporna na zużycie niż pierścienie aluminiowe i stalowe, rzadziej się ściera, a kolory są jaśniejsze i trwalsze. Ten zegarek z białą tarczą replika Rolex Cosmograph z serii Daytona ma automatyczną obudowę z mechanizmem mechanicznym. Bransoletka wykonana ze stali nierdzewnej 904L, z funkcją pomiaru czasu; średnica zegarka wynosi 40 mm i jest wodoodporny do 100 metrów. Ceramiczny pierścień jest dopasowany do stalowych di i panda. , winowajcą jest Panda Di.

3. Zegarek na rękę Rolex Skymaster 116900

Nowy zegarek Skymaster, niektórzy mówią, że to najbrzydszy Rolex, ale ja uważam, że to najpiękniejszy Rolex; Konstrukcja o średnicy 40 mm, koperta i bransoleta ze stali nierdzewnej 904L, unikalny wzór świecącego wskaźnika Mercedes-Benz, wnętrze zegarka Jest wyposażony w wyprodukowane przez firmę replika Rolex mechanizmy samozwijające 3131, które mogą zapewnić 48-godzinną rezerwę chodu gdy jest całkowicie nakręcony. Należy zauważyć, że ten zegarek ma również działanie antymagnetyczne, co jest również jedną z najważniejszych cech tego zegarka. Wszystkie Airmastery przyciągnęły większą uwagę ze względu na ich stosunkowo niskie ceny. (Dla wielu osób to nie jest tanie, w końcu kosztuje od 40 000 do 50 000 juanów)

4. Diamentowy zegarek Rolex Datejust 116233

Złote zegarki Rolex Datejust zawsze były gorącymi sprzedawcami. Ludzie w przeszłości kupowali to, ponieważ miało to dobre znaczenie. W końcu było tam złoto, srebro i diamenty. „Wygrywaj i zarabiaj” było wówczas ulubieńcem biznesmenów. Chociaż obecnie ludzie mają mniejszą obsesję na ich punkcie w porównaniu z wysoką ceną zegarków naręcznych Rolex z datownikiem, złoty model z datownikiem ma wystarczająco dużo zalet, a także zaspokaja pragnienie osób lubiących złote zegarki. Mechanizm wykorzystuje samozwijający się mechanizm 3315, który dodaje funkcję wyświetlania daty do podstawowego mechanizmu Rolex 3130.

5. Zegarek Rolex Explorer Series 214270 z czarną tarczą

Ten zegarek to zegarek New Detective I, który nie jest dobrze znany wszystkim w porównaniu ze starym Detektywem I, ale uważa się, że nowy Detektyw I zastąpi starszego Detektywa I w sercach wszystkich. Przede wszystkim zwiększono średnicę nowej próbki I do 39 mm, co powinno być bardzo odpowiednie dla rozmiaru nadgarstka Azjatów. Mechanizm to ruch 3132, ulepszony z działań 3130 podstawowego ruchu replika Rolex. W porównaniu z kampanią 3130, mechanizm 3132 wykorzystuje obecną sprężynę włosową Rolex z niebieskiego niobu i zastępuje nowy amortyzator, który zwiększa właściwości antymagnetyczne i odporność na wstrząsy zegarka.

6. Rolex Greenwich

Może niektórzy znajomi niewiele o tym wiedzą. Rolex wynalazł najwyższą funkcję podwójnej strefy czasowej. Dlatego zegarki replika Rolex z podwójną strefą czasową również przyciągają uwagę. Wersja Greenwich z czerwonym i czarnym kółkiem jest również znana jako „Coke Circle”. Oprócz wyświetlania czasu w różnych strefach czasowych, zegarek jest wykonany z solidnych materiałów i łatwo go dopasować. Nadaje się nie tylko do noszenia na całym świecie, ale także nadaje się na każdą okazję. Koperta i bransoleta wykonane ze stali nierdzewnej, z datownikiem i funkcją podwójnej strefy czasowej; średnica stołu 40 jest łatwa do trównież i wodoodporny 100 metrów.