Repliki Zegarków Breitling Navitimer Automatic 41: Najlepszy Prezent Noworoczny

Dlaczego repliki zegarków Breitling Navitimer Automatic 41 to najlepszy prezent noworoczny? Nadszedł nowy rok 2022. To święto jest dla nas niezbędne. To także dzień spotkania całej rodziny. Oczywiście najbardziej oczekiwaną rzeczą w te święta jest dawanie sobie prezentów. Znaczenie prezentów jest fascynujące. W ostatnich latach wielu znajomych zegarków podarowało swoim bliskim repliki zegarków jako prezenty. Oczywiście najlepszym wyborem jest replika serii Breitling Navitimer Automatic.

Replika Breitling Navitimer Automatic łączy w sobie klasyczny historyczny urok z nowoczesnymi precyzyjnymi mechanizmami, zwłaszcza tymi najbardziej wyczekiwanymi (model: A173263A1G1P1).

Ta replika zegarków Breitling ma średnicę 41 mm i grubość 10 mm. Dwukierunkowa obrotowa ramka jest wyposażona w okrągłą latarkę, która jest bardzo rozpoznawalna.

Korona z wzorem dołu jest wygrawerowana z logo marki na górze, co ułatwia chwytanie i regulację. Obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej i polerowana oraz wyposażona w dwustronnie zakrzywione, antyodblaskowe lusterko z szafirowego kryształu oraz wkręcaną tylną pokrywę. Jest wodoodporny do 30 metrów.

Tarcza zegarka jest srebrno-biała, z niebieskimi wskazówkami, znacznikami godzin, znacznikami kluczy i logo marki, świeża i modna. Kolory niebieski i biały kontrastują ze sobą. Chociaż informacje są liczne, nie są bałaganiarskie, proste i łatwe do odczytania. Wskazówki i znaczniki godzin są pokryte fluorescencyjnym materiałem superluminova, co zapewnia doskonałą czytelność nawet w ciemności. Ponadto o godzinie szóstej znajduje się okienko datownika.

Repliki zegarków Breitling są wyposażone w 17-typowy samonakręcający się mechanizm mechaniczny, ulepszony z ETA 2824-2, zawiera 25 klejnotów, ma częstotliwość 28 800 drgań na godzinę (4 Hz), może zapewnić 38-godzinną rezerwę chodu i przeszedł certyfikat COSC wydany przez Szwajcarskie Obserwatorium Oficjalne.

Nowy automatyczny chronograf lotniczy Breitling 41 jest wyposażony w niebieski pasek ze skóry aligatora ze sprzączką ze stali nierdzewnej.

Podsumowując:

Nadszedł nowy rok, więc wyślij swoje ulubione repliki zegarków Breitling jako prezent noworoczny swoim bliskim! Ten wyjątkowy prezent dodaje ciepła i miłości w te święta! Błogosławieństwa noworoczne wchodzą w życie.