Repliki Luksusowych Zegarków Vacheron Constantin Malte 42005

W odczuciu wielu osób seria Vacheron Constantin Malte jest bardzo rozpoznawalna ze względu na wygląd lufy. Rzeczywiście, wygląd tej serii zegarków jest już trudny do zauważenia w innych markach zegarków, ale ma bardzo ważną pozycję w marce Vacheron Constantin.

Krzyżowa struktura Malte to nie tylko logo marki, ale także konstrukcja, która ogranicza moc mechanizmu zegarowego w zegarach mechanicznych. Struktura ta wciąż jest widoczna w niektórych zegarach. Symbolizuje tradycję i kunszt mechanicznego zegarmistrzostwa, a także reprezentuje wieloletnią historię marki. Oczywiście większość zegarków Vacheron Constantin Malte ma kształt beczki, a także modele o okrągłym wyglądzie. Przedstawię Wam zegarek repliki Vacheron Constantin Malte z serii 42005 / 000G-8900.

Replika zegarka Vacheron Constantin Malte ma wielkość koperty 39 mm i jest odpowiednia dla osób o cienkich nadgarstkach. Obudowa ze stali nierdzewnej 316L jest polerowana. Obudowa jest jasna i teksturowana, z efektownym i dyskretnym luksusem. Powierzchnia lustra wykonana jest ze szkła szafirowego i folii antyrefleksyjnej, która jest przezroczysta i przezroczysta. Krawędź lustra jest wypolerowana i wypolerowana i jest gładka w dotyku.

Matowa srebrna tarcza, kolor tarczy jest bardzo na miejscu, drukuje radialne cyfry arabskie, czcionka jest bardzo okrągła. Pokrętło czasu z nadrukowanym olejem tarczą zegarową, wygodny i niezawodny czas czytania, standardowy projekt wskaźnika, epee metalowe wskazówki minutowe i minutowe, inne niż powszechnie stosowane wzorce wskazówek czasowych. Minutę i sekundę tego zegarka repliki Vacheron Constantin są osobne.

Na tarczy znajdują się trzy małe tarcze, które trochę przypominają sportowy zegarek z chronografem, ale zasadniczo różnią się od sportowego zegarka z chronografem. Pozycja godziny 12 to tarcza godzinowa, małe wskazówki sekund i daty o godzinie 6, a druga strefa czasowa o godzinie 9. Logo Vacheron Constantin o godzinie 3 jest polerowane, inkrustowane efektem trójwymiarowym.

Ten zegarek repliki Vacheron Constantin to w pełni automatyczny zegarek mechaniczny o grubości 11 mm. Patrząc od strony repliki Vacheron Constantin, obudowa jest wypolerowana i delikatna, o bardzo fakturowanej fakturze. Konstrukcja występów przywiązuje dużą wagę do ergonomii, a występy wyginają się do tyłu, tworząc bardzo naturalny łuk. Nie tylko można połączyć obudowę i pasek, ale odgrywa również genialną rolę w dostosowaniu proporcji futerału i zapewnieniu komfortowego noszenia. Przykręcana korona jest wysoce wodoodporna. Logo Vacheron Constantin wygrawerowane na górze korony, które ma mocne trójwymiarowe wrażenie.

Replika zegarka Vacheron Constantin ma klapkę z tyłu zegarka, a kilka replik zegarków w tym stylu ma ten styl. Otwórz bezpośrednio dolną pokrywę, aby zobaczyć ruch, dolna pokrywa z polerowanej stali nierdzewnej jest wygrawerowana angielskimi literami, a czcionka jest gładka i mocna. Nie tylko poprawia zegarek i sprawia przyjemność, ale także dobrze chroni ruch.

Ta replika luksusowych zegarków Vacheron Constantin Malte 42005 z serii 42005 oparta jest na mechanizmie 9015 importowanym z Japonii i jest szlifowana zgodnie z autentycznym stylem VC.1206. Wygląd ruchu jest wyjątkowy i delikatny, zsynchronizowany z funkcjami autentycznego ruchu oraz z precyzyjnym i stabilnym czasem podróży i niskim współczynnikiem naprawy.

Replika zegarka repliki Vacheron Constantin Malte 42005 nie tylko dziedziczy tradycyjną technologię zegarmistrzowską, ale ma także swój unikalny styl, odczyt czasu jest bardzo indywidualny. Ten zegarek repliki Vacheron Constantin nie będzie fałszywy, gdy patrzy się z zewnątrz, a ruch realizuje prawdziwą funkcję. Oczywiście nie ma 100% doskonałości. Jeśli zależy ci bardzo, powinieneś być ostrożny. Jeśli ci się spodoba, będziesz mieć różne uroki przy różnych okazjach.