Replika Zegarka Omega Seamaster 600M-9900 Oglądać Ruch

Zegarki Omega zawsze były znaną marką zegarków, bez względu na kraj. Zegarki Omega Seamaster zawsze były modne na całym rynku replik zegarków. A replika Omega Seamaster ma najwyższy stopień symulacji. Dziś chcę powiedzieć w tym numerze jest repliką zegarka Omega Seamaster 600M. Rynek uznaje ten replikowany zegarek za jego doskonałe wykonanie i pierwszorzędną technologię.

Replika zegarka Omega Seamaster mierzy 45,5 mm, co jest bardzo dominujące. Ogólnie rzecz biorąc, do noszenia nadają się tylko talenty europejskie i amerykańskie z większymi nadgarstkami. Obudowa tego repliki zegarka Omega jest polerowana ze stali nierdzewnej 316L, co jest bardzo ciężkie. Etui zostało przetworzone przez szczotkowanie i polerowanie, aby nadać mu delikatną fakturę.

Czarna ceramiczna ramka służy do nurkowania z chronografem. Pozycja 12 to perła nocy. Pierwsze 15 minut jest mierzone skalami liniowymi, a 20 do 50 to cyfry arabskie. Faliste zęby z boku ramki zegarka są bardzo starannie wypolerowane, a głębokość i głębokość łuku są uchwycone na miejscu, co jest przyjemne w dotyku. Łukowaty dwustronny antyrefleksyjny i odporny na zużycie szafirowy kryształ jest bardzo przejrzysty i czysty.

Replika zegarka Omega Seamaster 600M to czarna tarcza. Aby rozsądnie wykorzystać przestrzeń i sprawić, by układ tarczy wyglądał na zwięzły i czytelny, zastosowano trójwymiarową mozaikową skalę czasową w kształcie paska, a cyfrę arabską „12” inkrustowano dopiero o godzinie 12. Na godzinie 3 i 9 każda ma małą tarczę. Małe pokrętło o godzinie 9 w drugiej ręce, które zwykle się porusza, a o godzinie 3 wskazówki minutowe i minutowe są używane do liczenia sekund. Funkcje te są bardzo zgodne z funkcjami oryginalnych zegarków.

Duże trzy ręce w kształcie strzały mają wyraźne oznaczenia. Ogon dużej drugiej ręki ma pomarańczowo-czerwony kolor, który jest bardziej widoczny i ma mocniejszy sportowy styl. Nie porusza się, gdy jest normalny. Porusza się tylko wtedy, gdy odliczają sekundy. Wskaźnik i zegarek są na skali. Nanoszone są warstwy świetlne dla łatwego odczytu czasu w ciemności.

Proces drukowania okrągłego zegarka repliki zegarka Omega Seamaster 600M jest drobiazgowy, podkreślając poczucie dojrzałości, która nie tylko jest zgodna z tradycyjnym stylem serii Omega Seamaster, ale także dobrze interpretuje jego urok mody. Ciężar całego zegarka można zobaczyć z boku zegarka repliki Omega, a ślady pędzla z boku są bardzo delikatne. Zastosowano wodoodporną wkręcaną koronkę, a przyciski po lewej i prawej stronie są równomiernie rozmieszczone, co pokazuje sprytny układ zegarka. Zawór wydechowy o dziesiątej pokazuje nam asymetryczne piękno.

Ten repliczny zegarek Omega ma dolną konstrukcję ze stali nierdzewnej i szafiru. Napis ze stali nierdzewnej jest głęboki i mocny, szafirowe lustro jest przezroczyste, a wygląd mechanizmu jest wyraźny. Nasz zegarek repliki Omega Seamaster 600M jest oparty na ruchu Shanghai 7750. Został wypolerowany na ruch 9900 zgodnie z oryginalną imitacją. Ruch jest stabilny, niezawodny i trwały. Wzór łuski rybnej i grawer diagonalny w Genewie sprawiają, że cały ruch wygląda delikatnie i pięknie. I w pełni zrealizuj funkcję prawdziwego ruchu.

Podsumowując, dla tego repliki zegarka Omega Seamaster 600M, czy to wygląd pracy, czy wygląd funkcji ruchu w jak największym stopniu, aby osiągnąć prawdziwą spójność. I możesz przeczytać nasze inne powiązane recenzje zegarków podróbka Omega, które mogą dać ci dobre sugestie, aby wybrać odpowiednie szwajcarskie zegarki repliki.