Replika Breitling Chronomat Raven MB0111C2 / BD07 Recenzja Zegarka Orange Circle

Im więcej wiem o zegarkach Breitling, tym bardziej czuję esencję jego twardych facetów. Jako pionier w dziedzinie zegarków chronograficznych, w długiej podróży ludzkiego podboju nieba z precyzją, Breitling był świadkiem niezliczonych chwalebnych chwil. I niezawodne precyzyjne przyrządy, a także otworzyło swoje miejsce w całej branży zegarków. Dzisiaj przynoszę wam nowe zegarki repliki na sprzedaż – repliki Breitling Chronomat Raven MB0111C2 / BD07.

Replika Breitling Chronomat Raven Cały zegarek ma średnicę 44 mm, standardowy twardy facet, bardzo sportowy. Chłodna czarna obudowa i tarcza są ozdobione pomarańczowymi elementami, a kontrast jest żywy i dynamiczny. Obudowa ze stali karbonizowanej o wysokiej wytrzymałości jest satynowana. Jednokierunkowa obrotowa ramka jest starannie wygrawerowana na pomarańczowych skalach cyfrowych, co kontrastuje z czarną tarczą, która jest pełna mocy i faktury oraz jest wyraźna i łatwa do odczytania. Jednocześnie wewnętrzny pierścień zegarka, wskazówka sekundowa chronografu i wskazówka sekundowa drobnego chronografu to uderzające pomarańcze

W pozycji godziny 9 tego repliki zegarka Breitling znajduje się zwykła mała tarcza sekundowa, licznik dwunastogodzinny o godzinie 6 i licznik trzydziestominutowy o godzinie 3. Okno wyświetlania daty jest zamontowane między 4 a 5 godziną na tarczy. Cztery czerwone wskazówki dodają odrobinę energii do tarczy. Odbicie boczne szafirowego lustra jest bardzo eleganckie i piękne, a lekko niebieskie światło jest bardzo piękne.

Replika Breitling Chronomat Raven MB0111C2 wykorzystuje szczotkowany proces z boku obudowy i nie korzysta z procesu polerowania na głowie i przycisku rozrządu w celu zwiększenia kontroli. Konstrukcja przycisku rozrządu jest podobna do Rolex Daytona, z wodoodporną blokadą, co również znacznie zwiększa wodoodporność. Jeśli chodzi o funkcję pomiaru czasu w zegarku, należy nacisnąć dwa przyciski w górę i w górę.

Ten replikowany zegarek Breitling Chronomat Raven ma przezroczystą dolną obudowę, wyposażoną w mechanizm Shanghai 7750, unikalne niebieskie stalowe śruby, dzięki którym cały ruch jest ozdobny, dokładny i stabilny czas podróży, funkcje zegarka są ściśle zgodne z autentycznym. Ponieważ jest to wielofunkcyjny złożony ruch, muszę przypomnieć, że wielofunkcyjny ruch chronografu ma wyższy wskaźnik naprawy niż zwykły model z trzema igłami. Oczywiście żywotność zegarka ma wiele wspólnego z nawykiem noszenia go.

Czarny gumowy pasek zegarka repliki Breitling może bardzo dobrze zmniejszyć wagę, jest miękki i wygodny w noszeniu, nadaje się również do wielu środowisk, bardziej nadaje się na lato. Bardzo wygodna w noszeniu jest czarna, stalowa składana klamra z logo Breitling i wygrawerowanym w języku angielskim. Przy stosowaniu materiałów ściśle porównujemy z oryginalnymi produktami. Wygląd może osiągnąć rzeczywistość.

Nasze wysokiej jakości repliki zegarków Breitling za każdym razem, gdy styl jest klasyczny. Replika zegarka Breitling Chronomat Raven MB0111C2 uruchomiona tym razem również wykorzystuje autentyczną reprodukcję jeden na jednego. Zastosowanie ruchów 7750 spełnia również te same funkcje, co oryginalne. Ogólnie rzecz biorąc, nie zawodzi, a także warto zacząć oglądać fanów.