Replika Breguet Marine 5517 Zegarek Szczegółowy

Breguet, jedna z najstarszych marek zegarków, jest międzynarodową marką zegarmistrzowską od momentu jej założenia w 1775 roku. Replika Breguet Marine seria 5517 to nasze najlepsze arcydzieło witryny zegarków w 2019 roku. Jakość jest idealna. Chociaż wykonanie jest bardzo dobre, nie jest tak znane jak fałszywe Rolexy, więc sprzedaż jest średnia. Niewielu sprzedawców replikuje tę replikę Breguet Marine seria 5517. Powodem, dla którego zdecydowaliśmy się na replikę nowego modelu, jest stworzenie własnych produktów poparcia.

Breguet Marine 5517 jest dostępny w trzech materiałach: białe złoto różowe złoto i tytan. Obudowa jest wykonana z białego złota, ramka jest polerowana, a fazowane krawędzie są polerowane za pomocą procesu ciągnienia drutu, pokazując dwie różne metalowe tekstury. Tarcza jest wytłoczona falistymi wzorami, podkreślającymi głębokie połączenie między Breguetem a morskim światem.

Nasza replika Breguet Marine 5517 ma średnicę 40 mm i ma motyw monety na zewnętrznej krawędzi etui. Przód i tył są wykonane z szafirowego szkła odpornego na zarysowania, wodoszczelna korona wkręcana. Zmierzona głębokość wodoodporności wynosi 100 metrów. Posiada tarczę ze wzorem sunburst i włoską skórę aligatora. Poza tym wyślemy ci parę oryginalnych gumowych pasków, co jest równoważne dwóm sposobom noszenia zegarka, zapewniając oryginalne wrażenia za ułamek ceny.

Nasze repliki zegarków Breguet zostały uaktualnione z oryginalnych importowanych mechanizmów 9015 do tego samego automatycznego mechanizmu mechanicznego 777A co oryginał, który zapewnia 55-godzinną rezerwę mocy po pełnym uzwojeniu. Nawet jeśli spojrzysz przez przezroczystą szafirową obudowę z tyłu, zobaczysz, że wykwintny ruch nie różni się niczym od ruchu autentycznego.

Osobiście uważam, że ta replika Breguet Marine 5517 ma doskonałe wykonanie, jest to najlepsze fałszywe zegarki. To dzieło sumienia. Wydajność ruchu jest stabilna, a ogólna wydajność jest doskonała. Jeśli chodzi o cenę, jest to problem, na którym wszyscy się troszczą. Mamy również względną przewagę cenową. A ta replika Breguet nie jest bardzo droga. Znajomi, którzy są zainteresowani tą repliką zegarków Breguet Marine 5517, mogą to rozważyć.