Replika Audemars Piguet Royal Oak Offshore 26470ST Czarna Tarcza I Niebieska Sekundowa Tarcza

Zegarek z serii Audemars Piguet 26470 ma unikalny styl Royal Oak Offshore, który doskonale interpretuje odważną i sportową atmosferę. Duża obudowa 42 mm z matowymi i polerowanymi ośmiokątnymi ramkami oraz odpowiednimi ośmiokątnymi śrubami jest zawsze uwielbiana przez wielu przyjaciół. Teraz, zgodnie z zapotrzebowaniem rynku, uruchomiliśmy te repliki zegarków. Teraz spójrzmy na szczegóły luksusowych zegarków Audemars Piguet Royal Oak Offshore Chronograph na naszym forum zegarków z replikami.

Replika zegarka Audemars Piguet ma średnicę 42 mm i jest wykonana ze stali nierdzewnej. Obudowa jest szczotkowana, a krawędzie ramki są polerowane, aby zegarek był gładszy. Ośmiokątna ramka zegarka, odpowiadające jej osiem śrub sześciokątnych, mocno pasuje do ramki, odważnie, ale nie tępo. Śruby i ramka są płaskie i nie ma nagłego odczucia. Ten szczegół jest rzeczywiście lepszy niż jakość wykonania wielu innych producentów. Ramka i obudowa są wypełnione czarnym gumowym pierścieniem, który może tłumić wstrząsy i poprawiać wodoodporność obudowy.

Główne pokrętło tej repliki zegarka Audemars Piguet jest zdominowane przez czerń i błękit. Duży wzór w kratkę na czarnej tarczy to patent unikalny dla marki Audemars Piguet. Tekstura i trójwymiarowe wrażenie na tarczy są bardzo realistyczne. Ta replika Audemars Piguet Royal Oak Offshore 26470ST to zegarek chronograficzny 12H. Trzy małe tarcze powyżej to niebieskie podstawy, mała ręka o godzinie 12 to druga ręka, która zwykle się porusza, a pozycje o godzinie szóstej i dziewiątej to wskazówki godzin i minut poniżej sekund. Każdy

Cyfry arabskie są używane o godzinie 3, 6, 9 i 12 i są inkrustowane na tarczy. Skalę na zewnętrznym okręgu tarczy można obracać, co jest głównie wygodne podczas nurkowania w celu obliczenia czasu pod wodą. Szafirowe lustro o wysokiej twardości ma dużą przepuszczalność i jest bardzo jasne. Lustro stołowe ściśle przylega do zewnętrznego pierścienia, a wysokość jest zgodna z zewnętrznym pierścieniem, dzięki czemu nie wydaje się zarysowany.

Z boku zegarka repliki Audemars Piguet możemy zobaczyć, że proces cięcia jest idealny.  Krawędzie i rogi są wypolerowane i bardzo gładkie – czarne ceramiczne guziki chronografu i wkręcana korona stanowią ostry kontrast z obudową. Wierzchołek korony jest pusty w środku słowem „AP”. Górny przycisk timera służy do uruchamiania i zatrzymywania funkcji pomiaru czasu, a dolny przycisk służy do powrotu do pozycji godziny 12 chronografu z drugiej ręki.

Ten replikowany zegarek Audemars Piguet ma przezroczystą obudowę, która odzwierciedla ośmiokątną ramkę z przodu, a także odpowiada ośmiu śrubom z rowkiem. Część dolnej pokrywy ze stali nierdzewnej jest przetwarzana przez ciągnienie drutu, a na niej wygrawerowany jest kod zegarka i litery angielskie. Lustrzana powierzchnia dolnej pokrywy jest również wykonana z szafirowego materiału, który widzi ruch zegarka wewnątrz. Ten zegarek repliki Audemars Piguet wykorzystuje ruchy repliki 3126, które są oparte na ruchu Shanghai 7750. Wygląd ruchu jest bardzo podobny do prawdziwego, a stabilność i trwałość są bardzo dobre.

Replika Audemars Piguet 26470 używa niebieskiego górnego paska ze skóry cielęcej, który jest miękki i wygodny. Jego wykonanie jest bardzo dobre, a okablowanie jest delikatne. Pasek ze skóry aligatora jest dociskany do paska, a pasek ściśle przylega do głowy. Polerowana klamra ze stali nierdzewnej jest polerowana w procesie ciągnienia drutu. Pusta litera „AP” ma głębokość czcionki w sam raz.

Ogólnie rzecz biorąc, ta replika Audemars Piguet kontynuuje doskonałe kunszt, jak zawsze, zrozumienie szczegółów jest w sam raz, niebiesko-czarna mieszanka odzwierciedla również spokój mężczyzny, co jest dobrym wyborem dla przyjaciół, którzy to lubią.