Pusta Konstrukcja Zegarek Repliki Zegarka Bell & Ross

Konwencjonalne okrągłe tarcze są zbyt powszechne, więc spróbuj złamać zasady i poczuć urok kwadratowych tarcz! Kiedy jesteśmy przyzwyczajeni do noszenia zwykłego zegarka z okrągłą tarczą, jak zmienia się zegarek z okrągłą tarczą, nadal istnieje łuk i standard rundy nie można uniknąć, dlatego wielu przyjaciół ma zmęczenie estetyczne na zegarku z okrągłymi tarczami.

Narodziny zegarka repliki Bell & Ross złamały jednak normę. Poza tym replika zegarka Bell & Ross ma super-jasne światło i możesz poczuć jego urok nawet w nocy. Dziś chcę podzielić się z wami klasycznymi kwadratowymi replikami zegarków tourbillon, repliką tourbillon Bell & Ross BR-X2. Ten replikowany zegarek to kwadratowa tarcza, lustro i dolna pokrywa są pokryte szkłem szafirowym. Cały ruch zegarka jest umieszczony na nadgarstku i wygląda bardzo nowatorsko i pięknie. Kontynuacja klasycznej i nowatorskiej mody Bell & Ross zajęła nam nawet dwa lata. Wystarczy wykonać wysokiej jakości zegarek repliki AAA.

Nowa koncepcja repliki zegarka BR-X2 firmy Bell & Ross polega na tym, aby: nosić ruch zegarka bezpośrednio na nadgarstku, kwadratowy ruch BR-CAL.380 w kształcie domu umieszczono między dwoma kawałkami szafirowego szkła kryształowego, a obwód został przetworzony na całość Wąskie połączenie stalowej listwy zapewnia nieograniczone pole widzenia. Ta wyjątkowa konstrukcja sprawia, że ​​replika koperty Bell & Ross znika wizualnie i jest wyposażona w pustą tarczę, która odsłania mechanizm zegarka.

Nasza replika AAA Bell & Ross jest pierwszym zegarkiem na rynku replik zegarków, który został wyposażony w szwajcarskie, ultra-luminescencyjne świecące wskazówki i bardzo precyzyjne informacje o czasie. Chociaż styl jest prosty, jest elegancki i zaniżony. Wynika to również z umiarkowanej wielkości koperty repliki zegarka Bell & Ross BR-X2, o grubości 12,5 i średnicy 42,5 mm, która łączy obudowę i ruch zegarka w jeden element. Kontynuując ducha innowacji, aby przekroczyć granice, pchnij przezroczysty zegarek latający tourbillon do ekstremalnego wyzwania.

Dowiedz się więcej o tej informacji o oglądaniu repliki AAA z naszych renomowanych witryn do oglądania replik, możesz w pełni docenić piękno ruchu i tourbillon. Jest nie tylko bardzo modny i fajny, ale ma też wyczucie technologii i ma poczucie science fiction. Wygląda na to, że jesteś w głębokim wszechświecie, wystarczy kliknąć zegarek, aby otworzyć inny świat.