Mężczyźni Zawsze Potrzebują Więcej Przyzwoitych Repliki Zegarków W Swoich Pudełkach

Noszenie dobrego zegarka może nie tylko ozdobić naszą zewnętrzną fasadę, ale także odzwierciedlać nasz gust i status przez większość czasu. Jednak na początku wszystko było trudne, a wielu przyjaciół w doborze stołów napotkało trudności. Dziś nie będziemy mówić o szczegółach rzemiosła, spójrzmy na to, które kilka repliki zegarków jest bardziej atrakcyjnych lub bardziej wszechstronnych.

1. VS Panerai Pam00441

Zegarki męskie zwracają najpierw uwagę na atmosferę i powierzchnię marki; Ten Pam441 do klasycznego projektu mostu został wybrany. Cała głowica ceramiczna różni się od tekstury zegarka ze stali drobnej lub metalu szlachetnego, ma 9-poziomową twardość pod szafirowym stolem, a także jest tarczą warstwową Panerai patentową. Po przeniesieniu automatycznego mechanicznego ruchu P.9001 jest bardziej jak tygrys ze skrzydłami, a dwa miejsca GMT podróżują stabilnie. Wykonanie jest wystarczające, więc 441 można nazwać wewnętrznym i zewnętrznym zegarkiem naprawczym.

2. N fabryka Rolex Water Ghost

Żaden zegarek nie ma swojej wartości lepiej niż Rolex Water Ghost i mówię o większości rzeczy, z wyjątkiem tegorocznego Rolex Paula Newmana. Zasadniczo, w znanych popularnych zegarkach Rolex Water Ghost, w dużej mierze prowadzących obecny trend zegarków, przyczyną jest tylko niezawodna konstrukcja ostryg i mechanizmy cal.3135 do mocy; Z drugiej strony zegarek nurkowy niż formalny, zegarek rekreacyjny bardziej trwały, więc noszenie doświadczenia bardziej autentyczne.

3. ZF International Portugal Series

IWC ma reputację jako „inżynier zegarków”. Portugalska siedmiodniowa seria łańcuchów wspomniana w tym numerze powinna być ulubioną większością osób grających w zegarki. Niezależnie od tego, czy jest to stary mechanizm Cal.51011, czy aktualny Cal.52010, siedmiodniowa dynamiczna energia jest najwyższym szacunkiem dla repliki zegarków przez projektantów tego zegarka. Lewy i prawy projekt tarczy oka, aby zmienić poprzednią dwuigłową tradycję półzegarka, znaną jako zegarek męski w wyglądzie poziomu gry jest zbyt dużo.

4. Vs. Omega konik morski

Opór repliki zegarków nurkowych serii koni morskich może reprezentować aktualny trend oprócz stylu ducha wodnego. Stara wersja tarczy konika morskiego 300 nie jest tak jasna; nowa tarcza 300-metrowa z nowymi materiałami i wzornictwem; Dysk ZrO2 jest etykietowany, oznaczony zegarek za pomocą tarczy emaliowej po kolorze przepływu, przynosząc eklektyczne doświadczenie odczytu. Integracja ruchu Omega 8800 z ruchem współosiowym obserwatorium, z wysoką ochroną magnetyczną i wskazaniem kalendarza, spełnia wszystkie wymagania projektowe nowego peryferyjnego konia morskiego.

5. N fabryka ROLEX Ditunna

Nie możesz przegapić zegara, jeśli to męski zegarek. Oglądaj przyjaciół z uwagi na funkcję zróżnicowanego zapotrzebowania jest nieskończona, o ile rozsądna kolokacja w projektie ładowania zegarka dowolnego procesu jest wisienką na torcie. Ten Cosmometr Ditona nie jest równy ze względu na swój wygląd i jest jednym z najlepszych we wszystkich chronografów jednostronnych i jednostronnych. Struktura koła pilotowego jest bardziej złożona niż powszechnie stosowane urządzenia CAM, a do tego stosuje się ruch Dittona cal.4130. Natychmiastowe informacje zwrotne i płynne odczucie po naciśnięciu przycisku czasu są natychmiast atrakcyjne.

Powyższy ranking nie jest w szczególnej kolejności. Po zobaczeniu tak wielu przystojnych zegarków, czy potwierdzono, że w pudełku kolekcji brakuje bardziej odpowiedniego zegarka?