Klasyczne I Eleganckie Zegarki Repliki Vacheron Constantin Patrimony 85180

Nie wiem, czy uważasz, że logo Vacheron Constantin jest podobne do logo Patka Philippe’a. Chociaż ich style są zupełnie inne, łączy je jedno. Wszystkie są drogimi luksusowymi zegarkami, a niektóre modele mogą nie być w stanie sobie na nie pozwolić przez całe życie.

Vacheron Constantin został założony w 1775 roku i ma ponad 200-letnią historię. Jest to jedna z najbardziej znanych marek zegarków na świecie. Na rynku replik nie ma wielu zegarków repliki Vacheron Constantin. Więc dzisiaj rzućmy okiem na jakość najnowszych replik zegarków na sprzedaż Vacheron Constantin Patrimony 85180.

Replika zegarka Vacheron Constantin Patrimony ma wymiary 40 mm i nadaje się do noszenia przez większość mężczyzn. Jest to również powszechny rozmiar dla oficjalnych zegarków. Pierwsze wrażenie zegarek jest prosty, obudowa ze stali nierdzewnej wygląda bardzo gładko, a obudowa jest wypolerowana i wypolerowana, aby była jasna i teksturowana. Ta replika Vacheron Constantin jest srebrno-białą tarczą ze skalą, która jest bardzo popularnym wzorem dla oficjalnych zegarków. Jednocześnie jego tarcza jest wyjątkowa, nie płaska, ze środkowymi wypukłościami i wgłębionymi krawędziami, a cała powierzchnia tarczy ma taką krzywiznę. Spowodowało to również wykonanie metalowej skali wzdłuż łuku tarczy, co zwiększyło trudność.

Tradycyjny trzypinowy klasyczny design, dłonie w kształcie miecza, logo Vacheron Constantin o godzinie 12, dokładna kontrola wielkości i pozycji. Okno kalendarza o szóstej jest dwukrotnie cięte, szerokie na zewnątrz i wąskie w środku, z mocnymi warstwami. Łukowe szafirowe lustro jest takie samo jak tarcza, z lekkim wybrzuszeniem na środku, co utrudnia proces produkcji, a lustro jest przezroczyste i czyste.

Jedną z wyjątkowych cech tego repliki zegarka Vacheron Constantin jest to, że jest bardzo cienki. Grubość obudowy wynosząca zaledwie 9 mm jest bardzo lekka i ma taką samą grubość jak oryginał. Korona po prawej stronie jest tradycyjnym wzorem push-pull. Logo marki jest wygrawerowane na górze. Dolna część, która jest laminowana stalą nierdzewną i szafirowym lustrem, łatwo widzi ruch.

Replika zegarka Vacheron Constantin Patrimony z serii 85180 wykorzystuje importowane mechanizmy 9015 w celu zastąpienia własnej produkcji 2450 Vacheron Constantin. Części od szyny do stalowego koła zdobi nasz zegarmistrz Seiko. Automatyczna zawieszka jest pokryta 18-karatowym żółtym złotem. Klasyczne ozdoby wypolerowane i przedrukowane, a unikalne maltańskie logo marki jest dokładnie takie samo jak autentyczne zegarki. Połyskujące blaty chwytają pomysłowość każdego detalu, pokazując maksymalnie oryginalne kunsztowne wykonanie.

Czarny dwuwarstwowy włoski pasek ze skóry cielęcej jest miękki i wygodny. Przód paska jest wytłoczony skórą krokodyla, jak najbliżej autentyczności, a na plecach logo marki i angielski marki. Polerowana stal nierdzewna polerowana klamra krzyżowa z Malty. Kształt klamry pochodzi od krzyżowego logo Vacheron Constantin. Jest bardzo wygodny w noszeniu. Nasze zegarki repliki Vacheron Constantin są jednymi z najlepszych zegarków replik na świecie.

Podsumowanie: Repliki zegarków Vacheron Constantin 85180 mają klasyczny i prosty styl oraz niski i elegancki design, o którym można powiedzieć, że jest ponadczasowy. Chociaż projekt jest prosty, proces nie jest prosty. Ten zegarek repliki Vacheron Constantin Cię zaskoczy!