King Of Watches: Replika Patek Philippe 5205G Szczegóły

Wiele osób ma naturalną zazdrość dla zegarków Patek Philippe; nie tylko ze względu na doskonałą jakość wykonania, ale także z powodu ostatecznego rankingu w branży zegarków, należy powiedzieć, że jest to symbol statusu. Nawet nieznaczne fora zegarków repliki, z wyjątkiem replik zegarków Patek Philippe Nautilus, istnieje kilka wysokiej jakości zegarków repliki Patek Philippe na sprzedaż. Dziś sprawdzimy replikę Patek Philippe 5205G.

Tarcza tego repliki zegarka Patek Philippe jest elegancko niebiesko-czarna, efekt gradientu jest taki sam jak autentyczny, a dwutonowa tarcza sunburst pokazuje uroczy efekt niebiesko-czarnego gradientu od wewnątrz na zewnątrz. Istnieją trzy okna ustawione w łuk, pokazujące dzień tygodnia, datę i czas miesiąca trzema rękami ze świecącymi wskaźnikami, wszystkie te funkcje są również zgodne z autentycznymi.

Replika walizki Patek Philippe 5205G jest taka sama jak oryginalna 40 mm, a jej grubość wynosi 11,36 mm. Po szczegółowym procesie polerowania połysk jest pełny i delikatny, co daje efekt wysokiej jakości. Lekko wklęsła ramka i wydrążone występy są takie same. Autentyczność jest taka sama, a różne procesy pokazują estetyczny wygląd Patek Philippe, który jest bardziej widoczny niż zwykła wersja na rynku.

Korona repliki Patek Philippe 5205G jest polerowana za pomocą procesu polerowania. Jest wygrawerowane z klasycznym logo kopuły Patek Philippe Calatrava. Został zaprojektowany z antypoślizgową teksturą wokół góry i wygodnie dopasowuje się do codziennego czasu.

Ten replikowany zegarek Patek Philippe jest wyposażony w samozwijający się kaliber 324 S QA LU 24H / 206, który może zapewnić co najmniej 24 godziny rezerwy mocy po pełnym uzwojeniu. Podziwiaj wyjątkowe detale w ruchu, takie jak fazowanie i polerowane kontury szyny, wzór gwiazdy krzyżowej Calatrava wyryty na automatycznej płycie.

Pasek wykonany jest z błyszczącego czarnego, ręcznie szytego importowanego skórzanego paska, z kwadratową podziałką i trójkątną klamrą widelca, co pokazuje ogólną estetykę zegarka. Nowy zegarek repliki Patek Philippe zaprojektowany na niebieską tarczę dodaje przepyszną niebieską tarczę z gradientem, która może być elegancka i męska. Ten repliki zegarka Patek Philippe nie jest pozbawiony siły w elegancji, co wystarczy, aby wyróżnić się z tłumu.

Jeśli chodzi o materiał autentycznego zegarka Patek Philippe, będzie luka. Oryginalna obudowa to obudowa platynowa. Pełny i delikatny połysk to przyjemność, a my używamy stali nierdzewnej 316L. Ogólnie rzecz biorąc, nasza replika Patek Philippe 5205G jest idealna pod względem rzemieślniczym, wygląd podobieństwa repliki jest niezwykły, a tanie zegarki repliki poniżej 50 USD, podobnie jak przyjaciele, mogą spróbować kupić.