Historia Najbardziej Szczegółowych Dobre Repliki W Repliki Zegarków Historia

1. Koncepcja zegarków repliki

Zegarek repliki, jak sama nazwa wskazuje, to zegarek wykonany z oryginalnych zegarków repliki 1: 1. Zegarki repliki różnią się od zwykłych zegarków o wysokiej imitacji i drobnych klonach. Wszystkie części muszą być wykonane zgodnie z oryginalnymi specyfikacjami, więc okres produkcji repliki zegarków szwajcarskich jest stosunkowo długi, a wymagania dotyczące procesu są stosunkowo wysokie. Zwykle wykonanie najlepszej repliki zegarka zajmuje pół roku lub 1-2 lata, aby zrealizować pierwszą wysyłkę. Po pierwszej wysyłce dostępny jest gotowy szablon, a późniejsze uzupełnienie można wydać w ciągu 2-3 miesięcy.

2. Różnica między zegarkiem repliki a zwykłym zegarkiem imitującym

Wszystkie zegarki o wysokiej imitacji i delikatne zegarki na rynku, o ile nie są wykonane z oryginalnych form, nie mogą być nazywane replikami, tylko zwykłe fałszywe zegarki. Chociaż zegarki dobre repliki są również zegarkami imitującymi, nadal bardzo różnią się od zwykłych zegarków imitacyjnych; zwykłe zegarki imitujące nie kupują oryginalnych produktów do otwierania formy.

3. Kamienie milowe rozwoju

(1) Pierwszy etap rozwoju repliki zegarków – pierwszy raz pojawił się

Od czasu narodzin pierwszej repliki Panerai PAM00111 zegarki repliki prawdopodobnie przetrwały ponad dziesięć lat; chociaż obecnie istnieje ponad tysiąc replik zegarków, PAM00111 był wówczas kamieniem milowym w branży replik zegarków szwajcarskich, ponieważ jest to pierwszy zegarek imitujący wykonany z prawdziwej formy. W przeszłości zegarki imitujące były podróbkami i towarami niskiej jakości, którym wszyscy się oparli. Nikt nie pomyślał o tym, aby były doskonałe i realistyczne.

Wszyscy czują, że nikt nie rozpozna wysokiej ceny fałszywego zegarka i bez względu na to, jak dobry jesteś, nikt w to nie uwierzy. Ale rzeczywistość jest zawsze nieoczekiwana, wysokiej jakości repliki zegarków PAM00111, kiedy została wysłana, była przez pewien czas zszokowana i nadal jest gorąca. Oczywiste jest, że dobre rzeczy są zawsze mile widziane.

Po tym czasie dobre repliki zaczęły swój prawdziwy przebieg, ale obecnie, ze względu na ograniczony poziom techniczny, najbardziej szwajcarskie zegarki repliki oparte są głównie na wyglądzie dobre repliki. Na przykład replika Omega Seamaster jest bardzo podobna pod względem wyglądu i struktury do oryginału. Mimo to ruch, ale ruch nie jest modyfikowany i jest całkowicie niezgodny ze strukturą CAL.8500 używaną przez Omega Seamaster.

Jednak niektóre repliki zegarków szwajcarskich z uszczelnioną dolną pokrywą nie muszą się martwić. Ponieważ zegarek z uszczelnioną dolną pokrywą nie musi replikować mechanizmu, o ile grubość mechanizmu nie przekracza oryginału, rozmiar i wygląd zegarka może być zgodny z oryginałem. Arcydzieło luksusowych replik zegarków to Rolex, zwłaszcza seria Rolex Submariner, która była wielokrotnie ulepszana przez lata i sprzedawała się, stała się wówczas najlepszymi tanie repliki zegarków na świecie!

(2) Drugi etap rozwoju zegarków repliki – wzrost liczby replik

Po kilku latach rozwoju, dobre repliki zegarka tanie w tej chwili, coraz więcej konkurentów, nie są już prostym wyglądem repliki. Nie jest to już replika zegarków z niższej półki, odświeżona w kręgu znajomych w przeszłości, ale jest zajmowana przez wysokiej jakości replikę zegarka z wyższą technologią. W tej chwili trzy główne techniki grawerowanego zegarka to modyfikacja ruchu, oryginalne etui z materiału i technologia pozłacana.

  • ① Modyfikacja Ruchu:

Modyfikacja ruchu polega na dodaniu warstwy szyny do zwykłego ruchu. Szyna jest wykonana zgodnie z wyglądem oryginalnego mechanizmu, dzięki czemu ruch replika zegarka wygląda podobnie do ruchu oryginalnego. Symulacja ruchu została znacznie ulepszona, ale mimo wszystko nie jest to ruch oryginalny. Dlatego grubość, układ komponentu i funkcja ruchu są trudne do zachowania pełnej zgodności z oryginałem. Jest to również rozwój mechanizmu repliki szwajcarskich zegarków. Ta metoda jest nadal głównym nurtem zegarków do kopiowania.

  • ② Oryginalne Materiały:

Niektóre oryginalne zegarki są wykonane z unikalnych materiałów, takich jak ceramika, stopy tytanu, włókna węglowe, brąz itp. Wykonanie ich przy użyciu unikalnych materiałów nie jest trudne. Trudność polega na koszcie produkcji seryjnej. Cena zegarków wykonanych z tych materiałów jest znacznie wyższa niż wersja wykonana z poszycia ze stali nierdzewnej. Nie wiedząc, ile wymaga rynek, podjęliśmy ryzyko masowej produkcji. Jeśli sprzedaż nie będzie łatwa, zgromadzimy dużo środków. Dlatego repliki zegarków do sprzedaży specjalnych materiałów były rzadkie na wczesnym rynku. Po kilku latach rozwoju rynek i fabryki są stosunkowo dojrzałe, więc ten zegarek repliki wykonany ze specjalnych materiałów stopniowo stał się głównym nurtem.

  • ③ Technologia odziana w złoto:

Chociaż wielu graczy uwielbia fałszywe złote zegarki, użycie prawdziwego złota do produkcji zegarków replik jest zbyt drogie, aby mogło zostać rozpoznane przez rynek. Aby zwiększyć podobieństwo kolorów i uniknąć blaknięcia, wiele fabryk przyjęło technologię pokrytą złotem. Kolor platerowanego złotem jest prawie taki sam, jak kolor prawdziwego złota i nie zniknie. Jednak wadą pozłacania jest to, że cykl produkcyjny jest długi, a koszt jest wysoki. Dlatego do tej pory nie ma wielu tanich replik zegarków produkowanych luzem i nie mogą one zastąpić złocenia. Jednak w porównaniu do prawdziwego złota koszt złota jest stosunkowo niski, a jednocześnie ma wiele zalet. Dlatego duże fabryki uruchomiły również usługi dla klientów, aby dostosować styl złota. Na przykład w złotym stylu klienci mogą zarezerwować złoty pakiet; cykl trwa około 10-14 dni roboczych.

W drugim etapie zegarki repliki, każdy sprzedawca zaczyna porównywać, kto robi najlepsze zegarki repliki, wszyscy starają się tworzyć najlepsze szwajcarskie zegarki repliki, w tej chwili na rynku istnieje wiele wysokiej jakości replik zegarków. W tym czasie powstały wszystkie najlepsze strony dla replik zegarków z istniejącymi szwajcarskimi ruchami repliki zegarków, ale to również ogranicza style, które można replikować. Droga do naśladowania opracowanego przez markę ruchu najlepszych fałszywych zegarków została otwarta.

(3) Trzeci etap rozwoju repliki zegarków – Droga naprzód

Zegarek podzielony jest na zamknięte dno i przezroczyste dno. Wśród nich fałszywy zegarek z grubym dnem bezpośrednio wykorzystuje ruch ogólnego przeznaczenia, a replika zegarka z przezroczystym dnem używa ruchu do modyfikowania szyny. Oba mają pewne wady. Zegarek repliki na zamkniętym dole ma wysoki stopień symulacji, ponieważ nie widzi ruchu, ale w końcu szwajcarskie dobre repliki zegarków na zamkniętym dnie mają ograniczone style. Poza tym wiele modeli jest wyposażonych w mechanizm ogólnego przeznaczenia, co często powoduje różnice w rozmiarze, grubości i oryginale.

Informacje o replice oglądają na przezroczystym dnie, chociaż wygląd oryginalnego ruchu jest podobny po modyfikacji ruchu, struktura zmodyfikowanej szyny i oryginalny ruch są nadal różne, a co ważniejsze, niektóre style są takie, jak wzrost grubości , stopień symulacji jest znacznie zmniejszony, więc wiele półprzezroczystych zegarków nie może osiągnąć idealnych zegarków replik.

Aby stworzyć najlepsze repliki zegarków, zaczęliśmy opracowywać samodzielnie opracowany mechanizm fałszywych luksusowych zegarków. Z punktu widzenia efektu rozwiązało wiele problemów w przeszłości, a także zrealizowało wiele stylów, których nie można skopiować. Struktura jest bardziej realistyczna, a jej rozmiar bardziej spójny. Ruch jest bardziej stabilny, a zegarki repliki wysokiej jakości są bardziej.

Podsumowując, za pośrednictwem mojego forum najlepszych zegarków z replikami wszyscy wyraźnie rozpoznają również zegarki repliki. Chociaż niektóre tanie repliki zegarków poniżej 50 USD, jakość wydaje się godna zaufania. A jeśli chcesz wiedzieć, kto sprzedaje najlepsze zegarki repliki, nie ma u nas nic złego. Nasza strona jest najlepszą witryną do oglądania replik. Wykonanie naszych najlepszych repliki zegarków szwajcarskich jest lepsze niż zwykłych szwajcarskich zegarków. Jeśli replika Rolex jest wyposażona w dobry ruch, a następnie debuguje ją, dokładność jest znacznie lepsza niż zwykłe szwajcarskie zegarki.

Mężczyzna kupuje repliki zegarków, aby się nie popisywać, nie udawać, ale po prostu hobby; jeśli wydasz tylko 5% ceny, możesz kupić 95% podobieństwa, po co zawracać sobie głowę wydaniem 5% za 95% więcej pieniędzy na autentyczne zakupy? Oryginalna cena może często kupić wiele tanich fałszywych zegarków, ale jakość, która nie tylko oszczędza pieniądze, ale także spełnia osobiste preferencje, dlaczego nie?