Dobre Repliki Zegarek Opus 14 Z Serii Ingenuity Legend

Kontynuując chwalebną historię legendarnej serii Opus Harry’ego Winstona, nowy zegarek Opus 14 czerpie inspirację projektową z klasycznego obrazu lat 50. XX wieku – szafy grającej.

Legendarna seria Opus to humanistyczna podróż, która rozpoczęła się w 2001 roku. Seria ta współpracuje z wieloma czołowymi niezależnymi zegarmistrzami, aby stworzyć nowe zegarki, które obalają prawa innowacyjności i sposób odczytywania czasu. Harry Winston chciałby dzielić się swoimi wyjątkowymi arcydziełami dobre repliki zegarków z zapalonymi kolekcjonerami.

W 2015 roku Harry Winston napisał czternasty rozdział tej legendy zegarmistrzowskiej. Marka współpracuje z dwoma przyszłościowymi zegarmistrzami, Franckiem Ornym i Johnnym Girardinem, a ich geniusz i kaprys nieustannie poszerzają nieskończone możliwości sztuki zegarmistrzowskiej. Zaczęliśmy od zera i zaprojektowaliśmy ten nowy, oryginalny zegarek: Opus 14.

Zegarek Opus 14 z legendarnej serii pomysłowości łączy w sobie wykwintne i innowacyjne mechanizmy mechaniczne z ekscytującym i niepowtarzalnym designem. Konstrukcja tego nowego produktu i jego złożony mechanizm automatyczny zostały zapożyczone z szafy grającej, a mechanizm mechaniczny szafy grającej jest zminiaturyzowany. Każdy szczegół ukazuje duszę zegarka Opus 14:
Znakomita tarcza czasu lokalnego na godzinie 9
Dekoracyjne detale, takie jak tekstura płyty winylowej, na krawędziach każdej tarczy
Odznaka dwukolorowa z liczbą „14”.
Czerwone minuty wsteczne
Zakrzywione tarcze, unikalne niebieskie znaczniki godzin i tak dalej. Elementy te przywołują wspomnienia epoki rock and rolla, kultowy design nostalgicznych amerykańskich restauracji typu drive-in i legendarną fabułę Route 66. Duch ten znajduje także odzwierciedlenie w kształcie obudowy, której design również inspirowany jest szafą grającą.

Harry Winston opatentował niespotykany dotąd mechanizm miniaturowej szafy grającej. Mechanizm ten ma cztery panele wyświetlacza w bibliotece funkcji, każdy z wyświetlaczem funkcji: czasu lokalnego, GMT, daty i pięcioramiennej gwiazdy z podpisem pana Harry’ego Winstona, podobnie jak znak gwiazdy w Hollywood Walk of Fame.

Aktywuj przycisk wyboru na godzinie 9 po lewej stronie koperty zegarka, aby wybrać panel wyświetlacza, który wymaga regulacji. Ta akcja przesuwa całą bibliotekę w górę lub w dół, uwalniając wybrany dysk wyświetlacza. Po pierwszym naciśnięciu przycisku na godzinie 4 ramię wyciąga wybraną tarczę wyświetlacza i umieszcza ją w obszarze odczytu funkcji. Czas lokalny (lub czas lokalny) jest zawsze wyświetlany na godzinie 9, podczas gdy w tym obszarze wyświetlany jest czas GMT, data lub gwiazda pięcioramienna, zgodnie z wyborem. Po umieszczeniu panelu wyświetlacza na swoim miejscu, ponowne naciśnięcie przycisku ponownie aktywuje ramię, a panel wyświetlacza zostanie ponownie umieszczony w bibliotece funkcjonalnej.

Mechanizm ten czerpie z genów legendarnej serii Opus i jest unikalnym mechanizmem Harry’ego Winstona. Jego wyrafinowanie polega na dwóch niezależnych rezerwach mocy. Jedna grupa wyświetla godzinę z rezerwą chodu do 68 godzin; druga grupa zapewnia zasilanie urządzenia przenośnego, dzięki czemu panel wyświetlacza może obracać się w przód i w tył nawet pięciokrotnie. Urządzenia rezerwy mocy są oddzielone i działają niezależnie, ale tylko dokładny mechanizm uzwojenia może uzupełnić ich moc. Ponadto datę i czas GMT można skorygować za pomocą przycisku interludium w południe.

Zegarek Ingenuity Legend Series Opus 14 składa się z 1066 części i jest limitowany do 50 sztuk. Dodaje kolejne arcydzieło do legendarnej serii zegarków Opus.