Cztery cechy repliki zegarków Rolex Sea-Dweller

Wielu z nas lubi zegarki repliki Rolex i wiele osób, takich jak zegarki Rolex Sea-Dweller. Jakie są zatem cechy zegarka Sea-Dweller?

Replika Rolex Sea-Dweller ogląda czerwone słowa, okno z bąbelkami, większy rozmiar i mocniejszy ruch. Dzisiaj przyjrzę się bliżej.

Aspekt 1: Czerwone słowo

Wodoodporna technologia repliki zegarka Rolex znajduje się na szczycie współczesnego świata. Tarcza zegarków repliki, czerwony mały tekst Double Red Sea-Dweller, to nie tylko zegarek, ale także najlepszy dowód na to, że ludzka innowacja technologiczna obróciła się, by zbadać głęboki błękit morza.

Posiada rewolucyjny automatyczny zawór wydechowy, który można stosować w środowisku do oddychania i mieszania tlenu. Pierwsza generacja morza drukowała na dysku słowa „Sea-Dweller” i „Submariner 2000”. Kolekcjonerzy nazywają to „podwójną czerwienią”.

Największą cechą nowej repliki Rolex Sea-Dweller jest to, że czcionka Sea-Dweller na tarczy jest czerwona, odtwarzając klasyczny design pierwszej generacji morza.

Aspekt 2: Okno bańki

repliki zegarków Rolex posiadają wiele słynnych złożonych funkcji i technik. Znajomi, którzy znają repliki zegarków Rolex Sea-Dweller, powinni wiedzieć, że replika zegarków Rolex Sea-Dweller o godzinie trzeciej jest normalnym oknem kalendarza, podczas gdy duch wody wykorzystuje okno z bąbelkami, okno kalendarza z małą soczewką wypukłą.

Tym razem replika Rolex umieściła klasyczny element okna bąbelkowego na nowym zegarku Sea-Dweller, który po raz pierwszy replika zegarka Rolex Sea-Dweller ma okno bąbelkowe.

Aspekt 3: Większy rozmiar

Obecnie, w czasach, gdy ta wielka ścieżka jest popularna, duży rozmiar powinien być wart uwagi. Replika Rolex tym razem bezprecedensowy wzrost wielkości nowej repliki Rolex Sea-Dweller zegarki do 43 mm, od 40 mm do 43 mm zmiana nie jest zbyt mała, co jest bardzo rzadkie w replice Rolex.

Aspekt 4: Silniejszy ruch

Bardzo ważny jest również ruch zegarka. Kiedy pojawiły się 3235 kalibrów, niektórzy ludzie zaczęli się spodziewać, kiedy pojawił się na zegarku nurkowym Rolexa.

Teraz replika Rolex umieszcza ją w nowej replice zegarków Rolex Sea-Dweller i jest warta oczekiwań. Rezerwa mocy wzrosła z 50 godzin do 70 godzin, prawie zwiększając obciążenie jednego dnia. Ponadto ruch jest również bardzo dobry pod względem anty-magnetycznym i antywibracyjnym.

Powyższe punkty sprawiają, że repliki zegarków Rolex Sea-Dweller są nowością w aktualnym stalowym zegarku sportowym Rolex, a zmiana jest dość silna.

Niewątpliwie stanie się to kolejnym popularnym produktem w zegarku do nurkowania Rolex, przyciągającym ludzi, którzy lubią replikę Rolexa, by spieszyć się z zakupami.