Bell&Ross Wprowadza Na Rynek Nowy Żyrokompas Br 03, Repliki Zegarków

BR 03ŻAROKOMPAS

Precyzyjna nawigacja: nie przegap okazji

Bell & Ross, autorytet w dziedzinie profesjonalnych zegarków narzędziowych, czerpie inspirację z najbardziej reprezentatywnego wyświetlacza lotu w kokpicie samolotu – latającego kompasu żyroskopowego i przedstawia nowy zegarek BR 03 Gyrocompass, limitowany do 999 sztuk, dla fanów zegarków kochających technologię lotniczą.

Jasnożółty zarys myśliwca unosi się pośrodku czarnej tarczy żyrokompasu BR 03. Znaczenie tego jest jasne. Jest to inspiracja krajem lotniczym, który jest znany starszym fanom repliki zegarków. Design zegarka nawiązuje do graficznych szczegółów instrumentów nawigacyjnych obsługiwanych przez pilotów. Nawigator lotu na desce rozdzielczej ma jasne instrukcje pierwszego poziomu. W razie potrzeby możesz to sprawdzić za pomocą kompasu. Pilot może na pierwszy rzut oka poznać kierunek lotu samolotu. Nowe dzieło Bell & Ross przenosi ideę nawigatora na cale kwadratowe zegarka, sugerując, że zegarek zawsze trzyma się toru lotu i nigdy nie traci lotu.

BR 03 jest podstawą serii zegarków Bell & Ross. Od czasu swojej premiery w 2006 roku stał się arcydziełem, które prezentuje technologię zegarmistrzowską marki i przenosi koncepcję wyświetlacza tablicy przyrządów pokładowych do zegarka. W tym roku rodzina BR 03 przeszła subtelną metamorfozę. Klasyczna okrągła koperta została nieco zmniejszona do 41 mm szerokości. Żyrokompas BR 03 również zadebiutował w tym nowym rozmiarze. Czarna, ceramiczna koperta ma zaledwie 10,6 mm grubości i jest wodoszczelna do około 100 mm. Ryż. Firma Bell & Ross wypuściła na rynek klasyczną serię Flight Instruments w 2010 roku. Żyrokompas BR 03 ukazuje swoje wyjątkowe funkcje z charakterystyczną osobowością, elegancko prezentując piękno instrumentów nawigacyjnych zintegrowanych z konstrukcją zegarka i zapisuje piękny rozdział w serii Flights Instruments. Solidny czarny gumowy pasek ma czarną stalową sprzączkę galwaniczną PVD. Mocna tekstura odzwierciedla również cień instrumentów pokładowych. Już na pierwszy rzut oka widać cechy profesjonalnego narzędzia zegarka.

Wyraźny wyświetlacz w dzień i w nocy

Konstrukcja wyświetlacza żyrokompasu BR 03 uwzględnia różne środowiska i wymagania dotyczące przejrzystości i czytelności w dzień i w nocy:
Przyciągający wzrok myśliwiec zamienia się w wskazówkę godzinową.
Dziób samolotu jest wyrównany z białą skalą czasu.
Wyświetlany jest czas.
To koncepcja projektowa zaproponowana przez firmę Bell & Ross w 2013 roku: minuty. Skala przesunięta na zewnętrzną krawędź tarczy, z białą wskazówką minutową w kształcie strzałki, ułatwiającą odczyt godzin i minut; centralna wskazówka sekundowa powoli przesuwa się po powierzchni z długim ciężarkiem balansującym, tworząc niepowtarzalny efekt wizualny; okno kalendarza jest domyślnie umieszczone na godzinie czwartej i pół. Data jest wyświetlana dyskretnie, bez odrywania uwagi od godzin, minut i sekund.

Aby wyświetlać wyraźnie w ciemnym otoczeniu, niezbędna jest pomoc materiałów świecących: cztery litery azymutu i ich trójkątne oznaczenia na tarczy są pokryte powłoką Super-LumiNova, która emituje zielone światło, a skale godzin i minut świecą w niebieski, podobnie jak zarys myśliwca. Emituje zielone światło z żółtawym odcieniem.

Doskonałe właściwości mechaniczne

Oprócz unikalnego trybu wyświetlania, to nowe dzieło ucieleśnia złożoną koncepcję mechaniczną latającego żyrokompasu. Najważniejszą rzeczą dla pilota podczas pilotowania samolotu jest zawsze dokładne poznanie kierunku lotu, dlatego inżynierowie opracowali pozornie prosty, ale dość złożony system mechaniczny, który wyświetla kierunek lotu samolotu pionowo na tarczy. Chociaż żyrokompas BR 03 nie posiada latającego żyrokompasu, jest wyposażony w dokładny i niezawodny mechanizm samonakręcający BR-CAL.302: częstotliwość wibracji sygnału wynosi 28 800 razy na godzinę (4 Hz), a moc rezerwa wynosi 54 godziny. Charakteryzuje się profesjonalną wydajnością niezależnie od tego, gdzie leci. Albo galopując po ziemi, wszyscy spisali się znakomicie.

Żyrokompas BR 03 jest oryginalny, innowacyjny i wciągający. Jest ściśle zgodny z ideą, że narzędzie latające ma unikalną koncepcję wyświetlania i cechy konstrukcyjne. Miłośnicy samolotów będą zachwyceni.

BR 03ŻAROKOMPAS

EDYCJA LIMITOWANA 999 SZT

  • Typ ruchu: Numer ruchu BR-CAL.302. Automatyczny ruch mechaniczny.
  • Lustro: szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną.
  • Funkcje: godziny, minuty, sekundy, data.
  • Wodoodporność: 100 metrów.
  • Koperta: szerokość 41mm. Grubość 10,60 mm. Czarna ceramika piaskowana mikropiaskowo.
  • Pasek: czarna guma i wyjątkowo wytrzymała czarna tkanina syntetyczna.
  • Tarcza: czarna. Azymutalny punkt bazowy i trójkątne znaczniki godzin pokryte są zieloną powłoką świetlną Super-LumiNova — czarna wewnętrzna ramka z białą skalą minutową.
  • Klamra: klamra pinowa. Obróbka stali nierdzewnej PVD (fizyczne osadzanie z fazy gazowej).