Niedawno otrzymał fałszywe zegarki, ten zegarek jest bardzo chwalony

Niedawno otrzymał fałszywe zegarki, ten zegarek jest bardzo chwalony, gorący i hype, zwiększa sprzedaż, trudno znaleźć, to zegarek wielu miłośników zegarków usta. Nazwa była głośna, jakość nie była słaba, a zainteresowanie było kompulsywne, więc zrobiłem kilka prostych ocen zegarka w wykrywalnym zakresie.
Soczewka fałszywe zegarki jest płaską szklaną powierzchnią, przezroczystą i przezroczystą, około 1,5 mm nad krawędzią maski, obrzeże soczewki zostało wypolerowane, przejście filetowe i macki są gładkie. Obserwowane nieco od strony bieli, w przeciwieństwie do zwykłego lustra stojącego, aby zobaczyć jasnobrązowy. Po włączeniu chronografu, długa sekunda pod lustrem zegarka jest prawie blisko lustra i chodzi po talerzyku, dźwięk jest nieskończony, dając ludziom silne poczucie uderzenia. Okrąg pokryty ma wymiary około 38,6 mm (bez naramiennika), szerokie boczne w dół, z szarą skalą i tekstem. Stół używa tego mało używanego prędkościomierza, aby wskazać, że ma związek krwi ze słynnym wydarzeniem. Zewnętrzna powierzchnia jest polerowana na lustro, a odciski palców są nakładane za jednym dotknięciem.at linkreplicawatches.me
Dysk jest ustawiony w czarno-białe kręgi i trzy małe pokrętła, na pierwszy rzut oka jest to oczywiście nagłe i nie ma elegancji i natury, które zwykle są oglądane przez zegarek. Oczywiście, ta stara twarz, która pozostała niezmieniona przez kilka pokoleń, również ucieleśnia stereotypową i ciężką naturę rodziny Daytona, która nazywa się „duża i powszechna”.
Trzy białe pierścienie mają koncentryczne promieniejące i olśniewające kolory metaliczne, które są nieco niższe niż czarna tarcza. Kółko z małym tekstem i skalą, 3 punkty, 9 punktów i 6 sekund. Będzie to klasyczna interpretacja czerni i czerwieni do ekstremalnego, zamkniętego w sobie, nisko-kluczowego, bardzo interesującego. Co ciekawe, w zegarku konstrukcja zwrócić uwagę na symetrię, środek tarczy Daytona rozrządu i punktacji okręgu, ale nieco wyższy niż tarczy, który jest również jednym z niewielu low-end w celu identyfikacji podrabianych towarów, najbardziej intuicyjny sposób.
repliki zegarków czcionki na tarczy jest nadal dość elegancki, czy dolny koniec korony Times New Roman znaków „Rolex”, czy standardowej funkcji dużej części w poniższym opisie, dysk czyste i jasne. Na tym dysku biedny woda chłonny druk ramą, ale postać skrupulatnie cross-stojące, żadne wycieki tuszu, wady line, takie jak rozmycie, widoczną Rolex niezwykłe umiejętności. Drugie rozdanie na tarczy ma około 18,5 mm długości, cienką i ostrą, przednią końcówkę w kształcie strzały, pryzmatyczną blokadę balansową, polerowane, jasne światło.
Między wkładką repliki zegarków a panelem jest niewielka przerwa, ale krawędzie są twarde. Powierzchnia pierścienia jest otoczona pięcioma grupami litera „ROLEX”, rozmieszczonymi równomiernie, z logo korony na górze i kodem prefiksu na spodzie, treść odpowiada karcie. Napis z 116520 jest jeszcze mniejszy niż 116610.
Długość muszli plus uszy to 46 mm, a najgrubsza część to 6 mm. Cały obszar czołowy pokryty jest ogromnym kręgiem, a prawdą jest prawie niemożliwe, na skrzyżowaniu są niejasne szwy i trudno uniknąć brudu. Dzięki zaokrąglonym narożnym przejściom, występy są szczególnie zaokrąglone, jak gdyby były instalowane. Zarówno przednia, jak i boczna część obudowy są pokryte pierścieniem ochronnym, lustro jest polerowane, a sylwetka widoczna. W dolnej części skrzynki skóra stykająca się ze skórą została potraktowana pierścieniem cienkich linii, dolna pokrywa była płaska i odwrócona, miała tylko 2,5 mm wysokości, kilka uszu znajdowało się w jednej linii z surową końcówką ucha. Krawędź pierścienia zębatego jest sfazowana, więc nie pociąga. Podczas Daytona całkowitej grubości 12,5mm, ale dzięki łukowatym kształcie dolnej pokrywy obudowy i nisko położonych, więc jest to bardzo wygodne na nadgarstku, kręcąc równowagę, pasty rękę, nie ma otwarte i uciążliwe uczucie.

fałszywe zegarki ciepła, złota stal z emaliowanymi diamentami zapewnia kobiecym zegarkom przyciągający wzrok blask, dzięki czemu użytkownik skupia uwagę zespołu pod koniec roku. Ponadczasowe różowe złoto ekskluzywne dla Rolexa wprowadza najnowszą interpretację tego roku do znanego na całym świecie zegarka Daytona, który jest wyposażony w szlachetny i elegancki czarny pasek ze skóry krokodyla, który nadaje zimową fakturę.
Unikalna konstrukcja fałszywe zegarki kobiecy urok i pełen młodzieńczej, bardzo zaawansowanej technologii zegarka, doskonały kolor i materiał jest krystaliczny, emanuje eleganckie i wyrafinowane temperament.
kopiuj zegarki został przeprojektowany zgodnie z klasykami Rolex, jest wysadzany błyskotkami i kamieniami szlachetnymi, jest jasny i wzrusza i od razu stworzył wieczną legendę. Zegarek wyposażony jest w złotą, kryształową tarczę, która delikatnie ukazuje kobiecą urodę i jest przedmiotem zainteresowania zegarka.
Materiał tarczy kopiuj zegarki uwalnia naturalny urok kryształu Jinne w wyjątkowy sposób. Kiedy tarcza i światło spotykają się, ten szlachetny materiał będzie wywierać magiczny urok, będzie świecił jak sen, a będzie olśniewający i chwalebny. Tarcza jest inkrustowana 10 przyciągającymi wzrok diamentami, a zewnętrzny pierścień inkrustowany 46 szlachetnymi diamentami świeci. Nowa interpretacja sprawia, że ​​każdy chętny jest chętny.
imitacje zegarków stół konotacja ze wszystkimi zegarek Rolex Oyster jest również doskonały, z dwukierunkowym samonakręcający i systemu wodoodporny stały wahadła talu; sobie ten wspaniały zegarek i doskonałości oba mogą cieszyć się teraz jasne, i objąć wieczne światło.